FotoğraflarServislerimiz

Kök Düğün Salonlarında evlenecek çiftlere kına gecelerinde indirimlerimiz devam ediyor.İlginiz için teşekkür ederiz.
Ayrıca haftaiçi düğünleri için özel fiyatlarımız devam ediyor.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Hizmetlerimiz

Salon hizmetlerimiz ;

  • Düğün Törenleri
  • Seminer
  • Konferans
  • Toplantı

Düğün öncesi bazı öneriler...

1. Bu çantanın olmazsa olmazı makyaj malzemeleridir. İçine düğün günü yapacağınız makyajın tonlarında malzeme koyun.
2. Ufak tefek kazalar için yara bandı, aşırı heyecanlar için sakinleştirici, baş ağrılarına karşı ağrı kesici, çantanızda bulunsun.
3. Kazara oluşacak lekelere karşı aseton, makyaj temizleme mendili ve bebek pudrası çantanın olmazsa olmazlarından. Eğer gelinliğinizde bir leke oluşursa bebek pudrasını biraz suyla karıştırarak gelinliğinizin üzerine sürerseniz, lekeyi kamufle etmiş olursunuz.
4. Oluşacak küçük söküklere karşı, iğne ve iplik muhakkak hazır olmalı.
5. Kaçık çorabın keyif kaçırmaması için, çantada muhakkak yedek çorap bulundurun.
6. Yanınızda yedek beyaz bir elbise bulunması, gelinliğin başına telafisi mümkünsüz bir kaza gelmesi halinde cankurtaran olacaktır. Hem düğün sonrası partide, gelinlikle dans etmek pek parlak bir fikir olmayabilir.
7. Salonda giyeceğiniz o şık topuklu ayakkabı bir süre sonra hareket etmenizi zorlaştırabilir. Bunun için düz tabanlı beyaz yedek bir çift ayakkabı şart.
8. Çantaya damat için yedek bir takım elbise almayı ihmal etmeyin.
9. Bir yakınınızı -bu arkadaşınız veya bir aile büyüğünüz olabilir- görevlendirin. Gelin çantanızdan o sorumlu olsun. Düğün mekânına getirmek de götürmek de ona ait olsun. Siz o telaşta bir de çanta peşinde koşturmayın.
10. Bu çantada olması gereken ve kaybetmemenizi önereceğimiz en önemli şey pozitifliğiniz. Gelinliğiniz veya damatlığınız leke de olsa, duvağınız da yırtılsa, ufak tefek aksilikler de çıksa, aldırmayın, tadını çıkarın. Böyle şeyler moral bozukluğuna neden değil; aksine eğlenme nedenidir. Unutmayın ki, düğün heyecanı yatıştıktan sonra bu tür aksilikleri gülerek anacaksınız.Düğüne 2 - 3 ay kala bazı hatırlatmalar...

►Hediye listenizi artık davetlilerle paylaşmaya başlayabilirsiniz.

►Davetiyelerinizi postalamaya başlayın.

►Alyans seçimini yapın.

►Makyajınız için hazırlıklara başlayın. Örneğin; nerde, kime yaptıracağınıza karar verin ve isteğiniz doğrultusunda birkaç farklı makyaj deneyin. Her makyajda fotoğraf çektirerek en çok hangisini beğendiğinize karar vermeyi kolaylaştırabilirsiniz.

►Balayı için gideceğiniz yer hakkında araştırma yapın. Özellikle mevsimsel farklılık gösteren bir yere gidiyorsanız götüreceğiniz eşyaların listesini yapın, böylece gideceğiniz gün geldiğinde telaşa kapılmazsınız.

►Evet, hayatınızın en önemli gününe çok az kaldı, stresli olmanız çok doğal. Spor yapma alışkanlığınız yoksa rahatlamak için yapmaya başlayabilirsiniz. Hem formunuzu korumuş hem de düğün gününe stressiz hazırlanmış olursunuz. Hatta kendinize biraz zaman ayırıp cilt ve vücut bakımı yaptırabilirsiniz.

►Gelinlik ve damatlığınızı tekrar giymenizde fayda var. Hatta provayı ayakkabı ve diğer aksesuarlarınızla yaparsanız beğenmediğiniz noktaları değiştirebilirsiniz.

►Bekarlığa veda partisi ya da kına gecesi gibi bir eğlence düşünüyorsanız yakın arkadaşlarınızla plan yapmaya başlayın. Organize etmeyi son aya bırakmayın. Hatta çağırmak istediğiniz insanlara yavaş yavaş haber vermeye başlayın. Ayrıca bu tür eğlenceleri düğünden bir önceki akşam yapmamanız daha doru olacaktır. Düğün gününüzde yorgun olmak istemezsiniz.

►Düğün mekanı ile görüşüp masa düzeni ve diğer ayrıntıları gözden geçirin. Yemekleri belirlemek için geç bile kaldınız. Bazı konuklarınızın özel durumları olabilir, onların listesini hazırlayın. Catering şirketiyle anlaştıysanız biraraya gelip ayrıntıları konuşun.

►Herhangi bir aksiliğe izin vermemek için son kez bütün randevularınızı teyit edin.

Kök Düğün Salonu -2 Krokiimage

Salon Hakkında...


Salonumuz 1000 kişi kapasiteli, klimalı,kantin,gelin odası.....Şevket AKGÜN

Salon Müdürü
image

Eskiden aylık hatta haftalık talepler oluşturan evlenecek çiftler , son iki yıldır artık yoğun yaz aylarındaki düğün organizasyonları için mekanına göre en az 6 ay öncesinden veya revaçta olan mekanlar için 1 yıl öncesinden yer ayırtıyorlar.Siz de biran önce rezervasyonunuzu yaptırın.